Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem innopomorze.pl!

Przykłady aranżacji biura open space

Michał Szewczyk 2021-08-11 0 komentarzy
Przykłady aranżacji biura open space

W obecnych czasach przedsiębiorcy coraz częściej stawiają na otwartą przestrzeń w lokalach biurowych, co przekłada się na zacieśnienie więzi pomiędzy pracownikami. Należy jednak pamiętać, że mimo dzielenia wspólnej przestrzeni, warto zadbać o komfort pracy i prywatność na poszczególnych stanowiskach. Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się ścianki działowe. Aranżacja biura open space, bez odpowiedniej wiedzy i umiejętności projektowych może okazać się czasochłonna i trudna, dlatego zdecydowana większość właścicieli firm decyduje się na współpracę z profesjonalistami. 

Przykłady aranżacji biura typu open space

Na stronie internetowej kdk-design.pl można zapoznać się z przykładowymi projektami zrealizowanymi dla klientów z Warszawy i okolic. Poza nowoczesnym układem i wykorzystaniem modnych dodatków oraz wysokiej jakości mebli (wykonywanych również przez firmę!), projektanci w trakcie aranżowania przestrzeni muszą uwzględniać obowiązujące zasady BHP. Dzięki temu całość nie tylko dobrze się prezentuje, ale także spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i wpływa na komfort wykonywanej pracy.

Warto wspomnieć, że marka zajmuje się również projektowaniem mieszkań oraz domów (opcja pełnej aranżacji lub poszczególnych pomieszczeń, m.in. kuchni, salonu, sypialni oraz pokoju dziecięcego). Na prowadzonej stronie udostępniono liczne inspiracje i gotowe projekty. Klienci mogą także złożyć indywidualne zamówienie na meble (czas realizacji to zaledwie 24h). W sklepie online dostępne są m.in. łóżka sypialniane, sofy, fotele, krzesła oraz stoły.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!