Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem innopomorze.pl!

Opinie o poznańskiej firmie Grupa TENSE

Milena Marciniak 2021-11-09 0 komentarzy
Opinie o poznańskiej firmie Grupa TENSE

Poszukiwanie pracy w obecnych czasach nie powinno stanowić większego problemu, ponieważ oferty dotyczące wolnych stanowisk są zamieszczane na rożnego rodzaju portalach internetowych. W wielu przypadkach wstępna rekrutacja odbywa się zdalnie, co znacznie ułatwia dotarcie do sporej liczby potencjalnych pracodawców. Co ciekawe kandydaci często stresują się czy spełnią oczekiwania przedstawicieli firmy i dostaną wymarzoną pracę, a przecież równie ważne jest to czy dany pracodawca zapewni pracownikom optymalne warunki zatrudnienia. 

Na stronie praca.pl można znaleźć wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę w przeróżnych branżach. Dużym zainteresowaniem cieszy sektor IT ponieważ pracownicy mogą często wykonywać obowiązki zdalnie i nie ogranicza ich miejsce zamieszkania. Na portalu dostępne są opinie o Grupie Tense, która rekrutuje na stanowiska dotyczące pozycjonowania stron internetowych oraz marketingu online. Firma cieszy się renoma zarówno wśród klientów korzystających z usług, jak i pracowników, którzy mają zapewnione korzystne warunki zatrudnienia. Poznańska marka proponuje m.in.:

  • liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • dofinansowanie do studiów i dodatkowych kursów,
  • korzystne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy pracowników oraz zakresu wykonywanych obowiązków,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ubezpieczenia grupowe,
  • multisport,
  • I wiele innych.

Firma zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, jednak przede wszystkim marka dba o rozwój pracowników i zapewnia miłą atmosferę w zespole. Wszystkie osoby mogą liczyć także na wsparcie ze strony pracowników zatrudnionych na wyższych szczeblach. To ważne, aby przed aplikowaniem na dane stanowisko zapoznać się z opiniami na temat warunków panujących w danej firmie. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!