Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem innopomorze.pl!

Lampa HPS 150W do uprawy roślin

Przemysław Szymański 2021-11-24 0 komentarzy
Lampa HPS 150W do uprawy roślin

Bez względu na to czy dana osoba jest początkującym, czy też zaawansowanym hodowcą musi zadbać o odpowiednie warunki do wzrostu i rozwoju roślin. Dobierając podłoże, system nawadniania i doświetlenie należy przede wszystkim kierować się wielkością i rodzajem planowanych upraw. Najtrudniej jest z wyborem odpowiedniej lampy, ponieważ wybór na rynku jest tak duży, że nie każdy wie, jaki model okaże się dla niego najkorzystniejszy.

W takich sytuacjach najlepiej zdać się na wiedzę i doświadczenie pracowników sklepu TanieUprawianie.pl, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania klienta i pomogą wybrać właściwą lampę. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem, które można stosować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak również na zewnątrz jest tzw. wysokoprężna lampa sodowa. W asortymencie sklepu dostępna jest lampa o różnej mocy, tj. HPS 150W, 250W oraz 400W.

Zalety zastosowania lamp HPS

Proponowane żarówki nie tylko dostarczają odpowiednią ilość światła (bezpiecznego dla uprawianych roślin), ale także zapewniają dostęp do ciepła. Wszystko to wpływa korzystnie na wzrost hodowanych owoców, warzyw czy też kwiatów. Lampy HPS są najczęściej wybierane zarówno przez amatorów ogrodnictwa, jak i nieco bardziej zaawansowanych hodowców. Na firmowej stronie można znaleźć wiele ciekawostek i porad dla ogrodników.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!