Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem innopomorze.pl!

Gzie można znaleźć producenta kanałowych płyt stropowych?

Maks Król 2022-05-29 0 komentarzy
Gzie można znaleźć producenta kanałowych płyt stropowych?

Przedsiębiorstwa budowlane poszukujące rzetelnego partnera, który mógłby dostarczyć duże ilości betonu, powinny zainteresować się ofertą firmy istniejącej na rynku od dziesięcioleci, doskonale sobie radzącej i dążącej do rozwoju. Jest to zakład Prefabet Ostrów Maz. dysponujący doskonale wyposażonymi węzłami betoniarskim i bogatą flotą pojazdów, którymi beton, dostępny w różnych klasach, dostarczany jest do klienta. W taborze są betonomieszarki i pompy do betonu o wysięgu 33 i 28 m, dlatego wylanie fundamentów czy stropu z tą firmą nie będzie żadnym problemem.

Jest to również, oferujący płyty stropowe i bloczki fundamentowe, producent prefabrykatów, który stara się, aby w jego asortymencie znalazły się wszystkie wyroby, niezbędne na każdej budowie. W asortymencie zakładu można znaleźć wysokiej jakości żelbetowe, kanałowe płyty stropowe, cieszące się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Są one łatwe w montażu i umożliwiają prowadzenie budowy nawet w warunkach zimowych, ograniczając mokre prace.

Płyty te dostępne są w różnych szerokościach, długościach i grubościach. Można je również zamówić z dodatkowymi wycięciami i otworami. Cechują się:

  • wysoką precyzją,
  • doskonałą jakością mieszanek betonowych, użytych do ich produkcji,
  • izolacją akustyczną,
  • niską ceną,
  • wytrzymałością na obciążenia,
  • odpornością ogniową.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!