Zyskaj świetną reklamę i edukuj swoich klientów z blogiem innopomorze.pl!

Bezbolesne leczenie kanałowe w Stalowej Woli

Maks Baran 2022-03-13 0 komentarzy
Bezbolesne leczenie kanałowe w Stalowej Woli

Nieleczona próchnica poza zajęciem pozostałych zębów, może także doprowadzić do zmian chorobowych w unerwionych strukturach zębowych. Mowa tutaj głównie o zapaleniu miazgi wewnątrz korony, w przypadku której wymagane jest leczenie kanałowe. Odczuwane dolegliwości są bolesne dla pacjenta i w przypadku zwlekania z wizytą u dentysty może dojść do sytuacji, że konieczne będzie usunięcie nawet części uzębienia zajętego chorobą. 

Leczenie kanałowe w Stalowej Woli

Na stronie internetowej moderndent.pl udostępniono informacje na temat usług dentystycznych świadczonych na terenie Stalowej Woli. Gabinet stomatologiczny zatrudnia lekarzy stomatologów oraz chirurgów, a także specjalistów z zakresu stomatologii estetycznej. W klinice przyjmowane są zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci. 

Leczenie endodontyczne odbywa się pod mikroskopem, dzięki czemu stomatolog jest w stanie dokładnie usunąć wszystkie zmiany chorobowe w krótkim czasie. Przed umówieniem pacjenta na zabieg z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu odbywa się konsultacja i szczegółowa diagnostyka, na podstawie której podejmowane są odpowiednie kroki mające na celu wyleczenie wszelkich chorób uzębienia i wyeliminowania odczuwanych dolegliwości.

Wśród pozostałych zabiegów wykonywanych w stalowowolskim gabinecie można wymienić takie jak m.in.:

  • wybielanie zębów z zastosowaniem bezpiecznych metod,
  • bonding (wstawianie licówek kompozytowych)
  • skaling zębów (usuwanie kamienia),
  • chirurgiczne usuwanie m.in. ósemek, zębów mlecznych u dzieci.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!